První ulovená značka na přání. Pošlete další

23. 1. 2016 9:58
Od ledna si majitelé aut a motocyklů mohou zažádat o přidělení registrační značky s kombinací písmen podle vlastního přání. Dostanou ji, pokud zaplatí poplatek 5000 Kč za jednu tabulku, a pokud navržený text úředníci schválí. První takto označená auta se již pohybují na našich silnicích, jak dokládá snímek pořízený v jednom tuzemském horském středisku. Pokud se vám podaří nějaký podobný fotografický úlovek, zašlete ho, prosím, na adresu [email protected] Galerii zajímavých registračních značek poté zveřejníme.
Majitel či majitelka tohoto SUV má zřejmě v oblibě zvířátka.
Majitel či majitelka tohoto SUV má zřejmě v oblibě zvířátka. | Foto: Radek Pecák
 

Právě se děje

před 11 minutami

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman nedostal z Hradu pozvánku na 28. října

Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman zatím nedostal pozvánku na slavnostní udílení státních vyznamenání na Pražském hradě 28. října. Pozvání nedostal ani loni. Nejvyšší žalobce se zhruba před dvěma lety odmítl dostavit na schůzku s prezidentem Milošem Zemanem v době, kdy státní zastupitelství dohlíželo na vyšetřování kauzy v Lesní správě Lány.

"Od té doby, kdy pan nejvyšší státní zástupce odmítl schůzku s panem prezidentem za situace, kdy bylo Nejvyšší státní zastupitelství činné v kauze Lesní správy Lány, pan nejvyšší státní zástupce žádné pozvání na Hrad nedostal a s žádným už ani nepočítá," řekl tehdy mluvčí nejvyššího žalobce Petr Malý.

Zdroj: ČTK
Další zprávy