Nejvíc se letos zdržíte na D1 a D5. Podívejte se na plán oprav velkých silnic a dálnic

Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
4. 5. 2016 15:02
V současné době se největší část plánovaných oprav a rekonstrukce koncentruje do okolí Prahy a Brna. Na přelomu dubna a května jsme opakovaně projeli dálnici mezi Prahou a Plzní a Prahou a Brnem, abychom zjistili, kde hrozí řidičům největší nebezpečí uvíznutí.
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy