Oblíbené Škody slaví výročí. Vyzkoušejte si, jak znáte modely Felicia a Fabia?

Jan Matoušek Jan Matoušek
1. 12. 2019 6:25
Dvě z nejdůležitějších moderních škodovek slaví právě letos své výročí. Zatímco novodobá Felicia si připomíná 25 let od premiéry, její nástupce Fabia slaví 20 let od svého představení. Obou modelů jezdí po silnicích dodnes tisíce a leckdo na tato auta nedá dopustit ani v konkurenci modernějších vozů. Jak dobře znáte Škody Felicia a Fabia první generace? Otestujte se v kvízu.
 

Právě se děje

před 4 hodinami

Auto jedoucí v protisměru způsobilo na D7 nehodu, jeden mrtvý

Dálnici D7 uzavřela na 12. kilometru ve směru na Slaný hromadná nehoda šesti aut. Nehodu zavinilo auto jedoucí v protisměru, řidič tohoto vozu při nehodě zemřel. Informace o případných dalších zraněných zatím nejsou k dispozici, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Policie obdržela podle Richterové před 21:15 na tísňovou linku nejdříve oznámení, že na dálnici jede auto v protisměru. "Minutu na to došlo k dopravní nehodě šesti vozidel. Řidič, co jel v protisměru, na místě zemřel," řekla Richterová.

Dálnice je v místě uzavřena, policie dopravu odklání na devátém kilometru na Bouchalku, zpět se mohou řidiči vracet na 18. kilometru u Knovíze.

Další zprávy