reklama
 
 

Foto: Nové Subaru XV všechno vidí, v lese se nebojí a s blátem si tyká stejně jako s asfaltem

14. 12. 2017 11:01
Subaru XV si pod stromeček nenadělíte, bude to však jedna z prvních novinek českého trhu v roce 2018. Druhá generace japonského crossoveru sází na atraktivní vzhled a skvělé schopnosti na silnici i mimo ni. Ve výbavě všech verzí najdete pohon všech kol, automatickou převodovku a řadu jízdních asistentů, které využívají speciální kamerový systém Eye Sight. Už jsme se s automobilem svezli a víme, čím budoucí zákazníky nadchne a čím je naopak rozesmutní.

Crossover japonské značky je příbuzný s modelem Impreza, který se dostal do pětice finalistů ankety Automobil roku v ČR, ale má zvýšený a jinak nastavený podvozek. Proto se dokáže pohybovat nejen po silnici, ale také v lehčím terénu. Jezdili jsme s ním v typicky zimních podmínkách za hustého sněžení i v prudkém dešti na asfaltu i lesních cestách a vyzkoušeli jsme si jeho nevšední schopnosti na terénním polygonu v okolí lotyšské Rigy. Subaru ani jednou nezaváhalo.

Na ceny a výbavy si musíte počkat až do ledna, podrobný test si však můžete zde přečíst už dnes. Jinak přijměte pozvání do naší galerie, ve které nové Subaru najdete ve všech možných i nemožných pozicích a podmínkách.

autor: Jiří Kaloč | 14. 12. 2017 11:01

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama