Oblíbené modely Mercedes-Benz

Oblíbené modely Mercedes-Benz
Malý kabriolet SLK je letošní novinkou
Také CLS teprve nedávno nahradil minulou generaci
SLS AMG je na vrcholu nabídky a již stihl vyhrát například titul Auto roku v ČR
Mercedes třídy E stojí proti nabídce Audi A6 a BMW 5
Foto: Aktuálně.cz
Radek Pecák Radek Pecák
11. 5. 2011 12:54

Nabídka modelů v autosalonech Mercedes-Benz je neobyčejně bohatá. Zahrnuje jak malá rodinná vozidla (třída A a B), tak i manažerské limuzíny (C,E a S), tak i spoustu kupé a sportovních vozů. Na vrcholu je pak supersport SLS AMG.

 

Právě se děje

před 31 minutami

V Británii skončilo hlasování o novém předákovi labouristů, výsledek strana oznámí v sobotu

V Británii dnes skončilo několikatýdenní hlasování o novém předákovi labouristů. Členové a příznivci opoziční strany vybírali ze tří uchazečů o funkci, kterou dosud zastával Jeremy Corbyn. Favoritem klání je stínový ministr pro brexit Keir Starmer, který se v boji střetl se dvěma ženami: Rebeccou Longovou-Baileyovou a Lisou Nandyovou. Výsledek hlasování labouristé oznámí v sobotu.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 59 minutami

Ropa prudce zdražuje, podle Trumpa Rijád a Moskva sníží těžbu

Ceny ropy se prudce zvyšují - severomořská ropa Brent i americká lehká ropa WTI vykázaly svůj nejprudší jednodenní nárůst v historii. Ropa reaguje na prohlášení amerického prezidenta Donalda Trumpa, že Rusko a Saúdská Arábie brzy oznámí, že se dohodly na snížení těžby o deset až 15 milionů barelů denně. Moskva ale takový vývoj nepotvrdila.

Americká lehká ropa WTI přidávala krátce před koncem obchodování 25 procent na 25,38 dolaru za barel, což byl její nejvyšší jednodenní nárůst. Severomořská ropa Brent ve stejnou dobu zdražovala o 21,3 procenta na 30,02 dolaru za barel. Je to také rekordní jednodenní nárůst, ale cena stále zůstává o více než polovinu nižší než v závěru loňského roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy