Téměř u každého auta sexy modelka. Do Indie ještě západní trendy nedorazily

Téměř u každého auta sexy modelka. Do Indie ještě západní trendy nedorazily
Začněme u automobilky Kia, která měla rozsáhlý stánek...
... a u každého auta slečnu.
Stánek značky Kia, kde byly hlavní hvězdou modely MPV Carnival a SUV.
Stánek značky Kia a modelka s SUV Seltos.
Foto: Eva Srpová
Eva Srpová Eva Srpová
9. 2. 2020 6:17
V Novém Dillí od středy 5. února probíhá autosalon Auto Expo 2020. Ačkoli na podobných veletrzích konaných v Evropě už na modelky pózující u automobilových novinek téměř nenarazíte, v Indii jsou v tomto směru stále tradiční. Podívejte se na krásky z indického automobilového veletrhu snad ze všech koutů světa.
 

Právě se děje

před 49 minutami

Španělská policie odhalila nelegální továrnu na cigarety, zabavila přes tři miliony cigaret

Policie na jihu Španělska odhalila tajnou podzemní továrnu na výrobu cigaret. Informuje o tom agentura AP. Podle policie jde o první odhalení takovéto továrny v Evropské unii.

Továrna se nacházela čtyři metry pod koňskými stájemi ve španělské provincii Málaga. Byla vybavena obytnými prostory a postelemi pro pracovníky. Vchod zakrýval dopravní kontejner.

Ze zpráv španělské policie a evropského policejního úřadu Europol vyplývá, že v důsledku odhalení továrny bylo zadrženo 20 osob z Británie, Ukrajiny a Litvy.

Podle Europolu byli dělníci nuceni pracovat v mimořádně nebezpečných podmínkách a nesměli bez svolení továrnu opustit. Továrna vyráběla 3500 cigaret za hodinu.

Policie při zásahu proti továrně zabavila přes tři miliony cigaret, velké množství hašiše a marihuany a tři zbraně, napsala agentura AP.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Bývalý poradce prezidenta USA Trumpa byl odsouzen na 40 měsíců do vězení

Bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa byl odsouzen ke 40 měsícům vězení. Roger Stone byl loni shledán vinným v sedmi bodech obžaloby včetně lhaní Kongresu, ovlivňování svědka a maření vyšetřování. Prokuratura původně požadovala trest v rozmezí sedmi až devíti let.

Trump navržený trest kritizoval jako příliš přísný a ministr spravedlnosti William Barr doporučil nižší trest.

Podle dnešního rozsudku dostal Stone 18 měsíců za ovlivňování svědka, 12 měsíců za lhaní a 40 měsíců za maření vyšetřování. Tresty si bude odpykávat souběžně. K verdiktu patří ještě pokuta 20 tisíc dolarů (465 tisíc korun).

Zdroj: ČTK
Další zprávy