Je vám horko v autě? Vybrali jsme 20 nejlevnějších vozů s chlazenými sedadly

Chlazená sedadla si můžete vychutnat i ve Škodě Kodiaq. Připravte si ale nejméně 880 tisíc korun.
Škoda Rapid a Rapid Spaceback - S výbavou Ambition příplatek za 11 800 Kč. Celkem: 339 700 Kč.
Opel Astra a Astra Sports Tourer - S výbavou Dynamic se platí navíc 95 tisíc Kč. Celkem: 514 900 Kč
Opel Grandland X - Dostupný s výbavou Enjoy s příplatkem 52 200 Kč navíc. Celkem: 567 100 Kč
Hyundai Kona - V ceně výbavy Premium Luxury za 649 990 Kč
Foto: Škoda
Jan Markovič Jan Markovič
20. 7. 2018 6:15
Odvětrávané sedačky už nejsou záležitostí jen luxusních značek. Dopřát si studený vánek na záda nebo hýždě vám dnes umožní vozy Škody, Opelu, Hyundai nebo Kia. Je ale fakt, že v řadě případů si za tuto komfortní výbavu budete muset trochu připlatit. Nejdražší vůz z našeho přehledu stojí přes 900 tisíc, nejlevnější naopak 340. Prohlédněte si galerii.

Žebříček jsme sestavili na základě databáze ceníků serveru Vybermiauto.cz. Ten udává cenu veškeré výbavy nutné k pořízení odvětrávání. To obvykle doprovází i další prvky navíc, jako například kožené potahy nebo elektricky nastavitelná sedadla. Proto je výsledná částka vyšší než za samostatnou položku.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy