Fototest: Superauto od mercedesu je přívětivý predátor

Fototest: Superauto od mercedesu je přívětivý predátor
Označení sportovní divize AMG, která za stvořením vozu stála, lze nalézt na mnoha místech exteriéru i interiéru.
Auto je na prodej ve dvou výkonových variantách. My jsme testovali tu silnější, která řidiči nabízí potenciál 510 koňských sil.
Přítlačný spojler na zádi se otevírá při vyšších než městských rychlostech. Je ho ale možno vysunout rovněž manuálně pomocí speciálního tlačítka na stropu.
Výbava interiéru nabízí vše potřebné pro pohodlí posádky, včetně displeje navigace.
Foto: Radek Pecák
Radek Pecák Radek Pecák
4. 7. 2015 16:13
Nejsportovnější kupé v aktuální nabídce značky Mercedes-Benz zvládá maximální rychlost 310 kilometrů v hodině.
 

Právě se děje

před 9 minutami

V liberecké nemocnici zemřel muž zraněný při výbuchu v Hamru

Kvůli úternímu neštěstí v provozovně likvidace nebezpečných odpadů firmy Purum v Hamru na Jezeře na Českolipsku přišel o život jeden člověk. Dnes zemřel muž hospitalizovaný v Liberci. Řekl to mluvčí nemocnice Václav Řičář. "Zemřel na následky svých zranění," uvedl Řičář. Zranění utrpěl při výbuchu po nečekané chemické reakci spojené s únikem škodlivin do ovzduší.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Trump slíbil, že ještě před volbami zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku

Americký prezident Donald Trump slíbil, že před prezidentskými volbami v roce 2020 zveřejní "finanční hlášení" o svém majetku. Šéf Bílého domu to ve čtvrtek napsal na Twitteru. Zda to bude daňové přiznání, které Trump vytrvale odmítá publikovat a kvůli němuž ho žalují opoziční demokraté, není z prezidentova tweetu zřejmé.

Opozice, usilující o prosazení ústavní žaloby prezidenta kvůli takzvané ukrajinské kauze, vede proti Trumpovi boj hned na několika frontách. Jednou z nich jsou právě daňová přiznání, jejichž zveřejnění sice americké zákony prezidentům nenařizují, ale od dob Richarda Nixona je to v USA běžné. Trump se dosud hájil tím, že jeho majetek je auditován.

Zdroj: ČTK
Další zprávy