Audi provází osobnosti Fashion Week

Tomáš Rybecký
19. 9. 2012 8:32
Pražský týden luxusní módy budou doprovázet limuzíny Audi
Foto: Aktuálně.cz

Praha se je až do neděle 23. září městem módy a luxusních módních kreací. Servis vybraným osobnostem Dreft Fashion Weeku 2012 zajišťují limuzíny značky Audi.

Audi pro akci poskytne dvanáctičlennou flotilu složenou z modelů Audi A6, Audi A7 a Audi A8. Ty budou významné osobnosti převážet k jejich ubytování i mezi jednotlivými přehlídkami, z nichž ty hlavní se budou konat v rezidenci primátora města.

Pod křídly Audi se 23. září uskuteční prezentace trojice progresivních mladých českých návrhářek "Audi Young Czech Talent Selection". V prostorách přehlídek budou také vystaveny vozy Audi A3 nové generace.

Audi je dlouhodobým partnerem i dalších významných společenských a kulturních událostí v České republice. Letos například bylo již posedmé oficiálním vozem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy