Nevěra, umělá varlata a vztek. Na čem se dá taky vydělat

ČTK ČTK
Aktualizováno 23. 1. 2015 19:00
Podnikatelský duch Spojených států amerických dal světu telefon, žárovku, letadlo i osobní počítač. Přispěl ale také ke vzniku jedněch z nejkurióznějších firem na světě.

Letadlo i kuriozity

Dnes mají být Američané jednotni. Vlajky u Pentagonu
Dnes mají být Američané jednotni. Vlajky u Pentagonu | Foto: Reuters

New York - Amerika je známá svými podnikateli. Podnikatelský duch této země dal světu telefon, žárovku, letadlo i osobní počítač. Přispěl ale také ke vzniku jedněch z nejkurióznějších firem na světě. Zpravodajský server Yahoo Finance představil některé z nich, najdete je na dalších obrazovkách.

 

Právě se děje

před 27 minutami

Na Českokrumlovsku se srazilo na přejezdu auto s vlakem, zranili se tři lidé

Při srážce automobilu s vlakem u Holubova na Českokrumlovsku se zranili dospělý člověk a dvě děti z auta. Záchranáři je převezli do nemocnice. Podle prvotních informací řidič auta vjel na přejezd i přes výstražné znamení. Novináře o tom informovala ve zprávě mluvčí jihočeské policie Štěpánka Schwarzová.

"Na místě záchranáři ošetřovali tři zraněné osoby: Muž musel být v rámci poskytnutí akutní přednemocniční péče napojen na umělou plicní ventilaci a ze závažnými mnohačetnými poraněními převezen ve stabilním stavu na anesteziologicko-resuscitační oddělení Nemocnice České Budějovice," uvedla mluvčí jihočeských záchranářů Zuzana Fajtlová. Dodala, že o zdravotním stavu dětí nelze poskytnout detailní informace kvůli jejich věku.

Ve vlaku cestovalo přibližně 45 lidí. Nehoda se stala po 14:00 na železniční trase mezi Českými Budějovicemi a Černým Křížem. Provoz na trati je vdaném úseku podle odhadů Českých drah minimálně do 17:00 přerušen.

Zdroj: ČTK
Další zprávy