Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Zúžená pračka vyřeší málo místa a překvapí výkonem

komerční článek
3. 1. 2012 1:06
Zúžené pračky se vyrovnají klasickým modelům a navíc ušetří energii
Foto: Aktuálně.cz

S malým bytem často přichází i značné kompromisy. Je nutné využít každý čtvereční centimetr dokonale a beze zbytku, aby se do místnosti vešlo vše, co je třeba. Problémem bývají hlavně spotřebiče, bez kterých se každý byt jen těžko obejde. I v tomto ohledu ale svítá naděje na zlepšení. Na český trh se konečně dostávají upravené úzké pračky, které šetří místo a zároveň se výkonem vyrovnají rozměrnějším modelům.

Pokud nepatříte mezi příznivce praček s vrchním plněním a přáli byste si uspořit místo s klasickým modelem, inteligentní úzké pračky představují ideální řešení. Novinky na trhu AWSE 7100 a AWSE 7120 nabízí zmenšenou hloubku bubnu 44 centimetrů, vejdou se tedy i do stísněných prostor. Navíc se do jejich bubnu o objemu 47 vejde až 7 kilogramů prádla a oba zúžené modely jsou zařazeny do energetické třídy A++, čímž šetří nejen místo, ale i energie.

Oba modely Whirpool jsou vybaveny technologií 6. smysl. Díky tomu zaručují dokonalé vyprání s pomocí sensorových technologií kontrolujících znečištění vody. Navíc tato technologie výrazně snižuje spotřebu vody, a to až o polovinu. Při praní je možné zvolit jeden ze čtrnácti různých programů přizpůsobených charakteristickému typu prádla a jeho nárokům. Na výběr je například ruční praní, jemné prádlo či rychlý patnáctiminutový program.

Další užitečnou funkcí je Clean+, vícefázový prací cyklus, který zaručuje skvělé výsledky i při nižších teplotách. Snadné ovládání umožňuje přehledný displej obou modelů. Doporučená maloobchodní cena modelu AWSE 7100 je 14 990 korun a AWSE 7120 pak 15 590 korun.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Junior Lamparter předčil na MS dospělé sdruženáře, Vytrval byl 22.

Rakušan Johannes Lamparter udržel vedení po skoku a stal se sdruženářským mistrem světa na velkém můstku. Devatenáctiletý Rakušan mezi dospělými triumfoval jen tři týdny po té, co získal juniorský světový titul. Nejlepším českým reprezentantem byl tentokrát Jan Vytrval, který obsadil 22. místo, což je jeho nejlepší umístění na vrcholné akci.

Další zprávy