Ze Škodovky odchází Vratislav Kulhánek

rg
26. 10. 2007 13:19
Byl ve firmě od roku 1997

Mladá Boleslav - Vratislav Kulhánek odchází na vlastní žádost z pozice předsedy dozorčí rady automobilky Škoda Auto. Informaci přinesl server iDnes.

Ve vedení Škodovky působil Kulhánek deset let. Mluvčí Škoda auto Jaroslav Černý pro iDnes uvedl, že Kulhánek má odejít 31. října.

Volkswagen Group, k němuž mladoboleslavská automobilka patří, se dle Černého nyní rozhoduje, zda na uvolněné místo dosadí současného člena dozorčí rady Hanse Dietera Pötsche.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Colorado hlásí druhý případ hokejisty nakaženého koronavirem

V kádru hokejistů Colorada Avalanche se objevil druhý případ hráče nakaženého novým typem koronaviru. Klub jméno nezveřejnil, pouze oznámil, že hráč je v domácí izolaci. V NHL se ví dohromady o čtyřech případech, další dva pocházejí z týmu Ottawy.

Klub z Denveru v prohlášení uvedl, že všichni, kdo přišli s hráčem do blízkého kontaktu, byli informováni a zůstávají v karanténě, kterou dříve nařídilo vedení ligy. Žádný další hokejista ani člen realizačního týmu podle klubu nevykazuje příznaky nemoci COVID-19.

Ve čtvrtek vedení Colorada, v němž působí i brankář Pavel Francouz a útočník Martin Kaut, oznámilo první případ nákazy. Nejmenovaný hráč se podle klubu už zcela zotavil.

NHL je přerušená od 12. března, do konce základní části v té době zbývaly zhruba tři týdny. Nyní jsou v karanténě všichni hráči NHL zatím do 6. dubna. Ve Spojených státech amerických počet nakažených koronavirem už přesáhl 100.000 a jsou nejvíce zasaženou zemí na světě.

Další zprávy