Obrazem: Co dělají zvířata při třeskuté zimě?

Obrazem: Co dělají zvířata při třeskuté zimě?
Pes odpočívá ve své boudě po závodech psích spřežení v Galyatetu, asi sto kilometrů východně od Budapešti.
I takhle se dá chodit ven ve Štrasburku.
Kazašská veverka a její siesta se sušenkou.
Fascinace veverkou. Kazašské město Almaty.
Foto: Reuters
Reuters Reuters, Lucie Kalivodová
10. 2. 2012 17:21

Praha - Silné mrazy a záplavy sněhu trápí lidi v celé Evropě. A co dělají při nízkých teplotách zvířata? Podívejte se na obrázky z celého světa.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy