Žena vyhodila své děti z okna, pak se pokusila o sebevraždu

ČTK ČTK
13. 6. 2016 11:24
Žena v porýnském městě Krefeld v pondělí časně ráno vystrčila své tři děti ve věku tři, pět a šest let z okna bytu ve druhém patře a nechala je ležet na ulici. Pak se pokusila spáchat sebevraždu. Podle agentury DPA o tom informovala německá policie. Děti, které nyní v nemocnici bojují o život, objevil na ulici cyklista. Stav matky ani motiv činu zatím nejsou známy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 13 minutami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy