Žena vyhodila své děti z okna, pak se pokusila o sebevraždu

ČTK ČTK
13. 6. 2016 11:24
Žena v porýnském městě Krefeld v pondělí časně ráno vystrčila své tři děti ve věku tři, pět a šest let z okna bytu ve druhém patře a nechala je ležet na ulici. Pak se pokusila spáchat sebevraždu. Podle agentury DPA o tom informovala německá policie. Děti, které nyní v nemocnici bojují o život, objevil na ulici cyklista. Stav matky ani motiv činu zatím nejsou známy.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Novém Jižním Walesu se zřítil hasící letoun s třemi lidmi na palubě

Australské úřady pátrají po hasícím letounu, který se zřítil, když kropil lesní požár v Novém Jižním Walesu v oblasti Snowy Monaro. Na palubě stroje byli podle úřadů tři lidé, informovala agentura AP. Letoun hledají helikoptéry. Další podrobnosti k nehodě zatím úřady neoznámily.

Ve čtvrtek bylo zároveň kvůli zuřícím lesním požárům uzavřeno letiště v Canbeře. Plameny se v oblasti rozhořely ve středu ráno a silný vítr a teplo situaci zhoršily. Dopravní policie na Twitteru napsala, že požár postupuje rychle a v oblasti bylo uzavřeno několik silnic. Místním pak policie doporučila se regionu vyhnout. Úřady také vyzvaly obyvatele australského hlavního města, aby se schovali do bezpečí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy