Že máme materiály proti Trumpovi? Nesmysl, řekl Putin. Kdo to objednal, je prý horší než prostitutka

ČTK ČTK
17. 1. 2017 16:59
Za "zjevný padělek" a "naprostý nesmysl" označil ruský prezident Vladimir Putin tvrzení, že Rusko má nějaký kompromitující materiál na zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ti, kteří si tuto zprávu objednali, jsou "horší než prostitutky", prohlásil šéf Kremlu. Americká média přinesla informaci, podle níž ruské tajné služby sledovaly Trumpa při jeho pobytu v Moskvě, aby ho mohly vydírat. Materiály se měly podle některých týkat i jeho údajných styků s prostitutkami. Putin v této souvislosti poznamenal, že Trump byl při návštěvě ruské metropole v listopadu 2013 "prostě podnikatel, jeden z nejbohatších lidí Ameriky".
Donald Trump.
Donald Trump. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Seemanová překonala český rekord i na kraulové čtyřstovce

Plavkyně Barbora Seemanová překonala v Taškentu další český rekord. Po čtvrteční kraulové dvoustovce posunula nejlepší čas i na dvojnásobné trati. Časem 4:08,89 vylepšila svůj předchozí rekordní zápis z loňského mistrovství světa v Kwangdžu o 84 setin sekundy.

"Čtyřstovka se mi stejně jako včera dvoustovka jela skvěle. Cítila jsem silný záběr, což je pro mě hodně důležité. I když je to čtyřstovka, která vždycky bolí, tak jsem se snažila ke konci do toho ještě kopnout, ale abych nevytuhla, což se ale pochopitelně trochu stalo," popsala rekordní závod dvacetiletá Seemanová v tiskové zprávě.

"Opět skvělý výsledek, vylepšený osobní rekord, český rekord, no prostě paráda. Stále ale cílíme na olympijský A-limit, který Báře stále uniká. Na druhou stranu se zlepšuje a uvidíme, co se stane na jaře," uvedla trenérka Petra Škábová.

Na vynikající časy z International Swimming League v Budapešti navázala v Taškentu Simona Kubová. Po náročném programu posledních týdnů dokázala na 100 metrů znak zaplavat čas 1:00,03 a zopakovat olympijský A-limit. Ten už má splněný od loňského jara.

Zdroj: ČTK
Další zprávy