Soud se změnil v thriller v přímém přenosu. Násilníka v domě oběti odhalila žalobkyně

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
10. 3. 2021 15:24
Asistentka státního zástupce z amerického státu Michigan Deborah Davisová prokázala postřeh a správný úsudek. Při soudním slyšení, které probíhalo on-line, si všimla divného chování žalující ženy a jejího obžalovaného přítele před kamerou. Díky zásahu prokurátorky si policie pro údajného násilníka, který lhal soudci, přišla v přímém přenosu.
Díky zásahu prokurátorky si policie pro údajného násilníka, který lhal soudci, přišla v přímém přenosu soudu. | Video: Zoom/Judge Jeffrey Middleton.

Jednadvacetiletého Cobyho Harrise obvinili z bití své přítelkyně Mary Lindseyové v jejím domě ve městě Sturgis. Při virtuálním slyšení u soudu v okrese St. Joseph se měli oba přihlásit z jiného místa. Po chvilce slyšení se obrátila žalobkyně Deborah Davisová na soudce s tím, že si myslí, že Harris je v bytě oběti, a poslala tam policii.

Harris tvrdil soudci, že je na jiném místě, a vymlouval se na vybitý mobil. O chvíli později ho vypnul. Poté se objevil na záběru ze zařízení údajné oběti. Při zatýkání se soudci s cigaretou v puse přiznal, že lhal. Ten mu poradil, ať raději už nic neříká, a zrušil mu kauci.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy