Ve Finsku našli mrtvé tělo zmizelé Češky, policie se k případu nevyjadřuje

ČTK ČTK
5. 11. 2015 7:32
V národním parku Nuuksio u města Espoo na jihu Finska nalezli ve středu mrtvé tělo ženy pocházející z České republiky. Informoval o tom server finlandtimes.fi s odvoláním na místní policii. Tělo objevila osoba, která v oblasti sportovala. Policie zatím nemá žádné podezření, že by mohlo jít o trestný čin. Sedmadvacetiletá žena údajně zmizela již 27. září. Ihned se rozběhlo pátrání v oblasti parku Nuuksio, do kterého byla zapojena policie s pátracími psy i dobrovolníci. Policisté v souvislosti s případem zatím nesdělili žádné další podrobnosti.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Isifa/Thinkstock
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Schodek rozpočtu stoupl ke konci července na rekordních 279,4 miliardy korun

Schodek státního rozpočtu ke konci července stoupl na 279,4 miliardy korun z červnových 265,1 miliardy korun. Informovalo o tom v tiskové zprávě ministerstvo financí (MF). Jde o nejhorší červencový výsledek od vzniku Česka. Loni ke konci července byl schodek 205,1 miliardy korun.

Celkové příjmy rozpočtu ke konci července meziročně stouply o 19,3 miliardy na 836,3 miliardy korun. Daňové příjmy včetně pojistného na sociální zabezpečení vzrostly meziročně o 32,4 miliardy na 721,9 miliardy korun. Celkové výdaje rozpočtu ke konci července pak meziročně stouply o 93,6 miliardy na 1,1 bilionu korun.

Na celý letošní rok je schválen schodek státního rozpočtu 500 miliard korun. Loni, kdy byl výsledek ovlivněn dopady pandemie, skončil státní rozpočet ve schodku 367,4 miliardy korun. Na příští rok MF navrhuje schodek 390 miliard korun

Zdroj: ČTK
Další zprávy