V San Francisku se střílelo v poštovním středisku, tři lidé přišli o život

ČTK ČTK
Aktualizováno 14. 6. 2017 21:31
Tři mrtvé a šest zraněných si vyžádala střelba v rozlehlém poštovním středisku v San Francisku. Střelec pak při střetu s policií obrátil zbraň proti sobě a je rovněž mrtev. Poštovní centrum leží ve čtvrti Portero Hill, asi devět kilometrů od městského centra. Motiv útoku policie nezná. Muž měl na sobě firemní uniformu řidiče, řidiči vozů UPS byly i všechny oběti. Podle policistů ale není jisté, že střelec byl skutečně zaměstnancem UPS. Velitel městské policie oznámil, že incident nepovažuje za teroristický čin.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: shutterstock

San Francisco - Tři lidi ve středu v rozlehlém poštovním středisku v San Francisku zabil a dalších šest zranil muž ve firemní uniformě společnosti UPS. Oznámila to policie. Při střetu s policií útočník otočil zbraň proti sobě a zemřel.

Policie oblast uzavřela a z areálu evakuovala poštovní pracovníky. Úřady vydaly varování, aby se lidé žijící v okolí ukryli. Poštovní centrum leží ve čtvrti Portero Hill, asi devět kilometrů od městského centra.

Motiv útoku policie nezná. Muž měl na sobě firemní uniformu řidiče, řidiči vozů UPS byly i všechny oběti. Podle policistů ale není jisté, že střelec byl skutečně zaměstnancem UPS. Incident se stal při ranním rozdílení úkolů, napsal list The Los Angeles Times.

Na místě vyšetřovatelé našli dvě střelné zbraně. Velitel městské policie oznámil, že incident nepovažuje za teroristický čin.

 

Právě se děje

před 3 minutami

Zaorálek zrušil projekt portálu Czechiana jako megalomanský a nadbytečný. Stál by 449,5 milionu Kč. Požadavkům EU lze podle něj dostát za méně peněz

Další zprávy