reklama
 
 

V americkém městě Syracuse se střílelo, pět lidí je zraněných

Aktualizováno 21. 9. 2018 7:28
Střelba proběhla před rodinným domem ve městě Syracuse. Zraněna byla i osmiletá dívka. | Video: Reuters |  00:41
Zpravodajský web Syracuse.com s odkazem na svědka uvedl, že bylo slyšet deset výstřelů. Podle dalších svědků stříleli "dva, možná tři" útočníci.

New York - Při střelbě v americkém městě Syracuse ve státě New York bylo ve čtvrtek večer postřeleno pět lidí včetně osmileté dívky. S odvoláním na šéfa místní policie Franka Fowlera o tom informovala agentura Reuters. Podle dřívějšího sdělení hasičů bylo zraněno sedm lidí. Zpravodajský web syracuse.com s odkazem na svědka uvedl, že bylo slyšet deset výstřelů. Podle dalších svědků stříleli "dva, možná tři" útočníci; motivy nejsou jasné.

Střelba propukla u domu na ulici Midland Avenue ve čtvrtek kolem 21:00 místního času (v pátek 03:00 SELČ) a zhruba o čtvrt hodiny později odjelo z místa několik sanitek v doprovodu policie.

Podle svědků, kteří v oblasti žijí, se lidé shromáždili před domem, aby uctili památku muže, který zemřel v hospicu na rakovinu slinivky.

"Toto je velmi tragická událost… Je to něco, co se v naší komunitě nesmí dít," uvedl na tiskové konference Fowler. Bližší podrobnosti o zdravotním stavu zraněných neposkytl.

Syracuse se nachází asi 400 kilometrů severozápadně od města New York.

autor: ČTK | 21. 9. 2018 7:19

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama