"Bomba" o Trumpovi je na pultech: Jak prezidenta popisuje kniha novinářské hvězdy?

Zahraničí Zahraničí
Aktualizováno 11. 9. 2018 12:20
Ve Spojených státech v úterý vyšla dlouho očekávaná kniha legendy americké žurnalistiky Boba Woodwarda o poměrech v Bílém domě a zákulisí administrativy Donalda Trumpa. Woodward, který v 70. letech rozkryl aféru Watergate, knihu napsal na základě desítek rozhovorů s lidmi pracujícími v prezidentově blízkém okolí. A prakticky ihned se stala bestsellerem. Přečtěte si nejvýbušnější výroky, které o Trumpovi jeho spolupracovníci řekli.
Foto: Reuters

"Je to idiot. Je úplně vykolejený."

"Je to idiot. Nemá smysl snažit se jej o čemkoli přesvědčit. Je úplně vykolejený," prohlásil o Trumpovi personální šéf Bílého domu John Kelly. Výrok měl pronést během schůzky zaměstnanců prezidentského úřadu. Podle Woodwarda záhy dodal: "Jsme jako ve městě šílenců. Ani nevím, proč jsme tady. Je to nejhorší práce, jakou jsem kdy dělal."

 

Právě se děje

před 25 minutami

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček získal v Polsku Jagellonskou cenu, která se uděluje za snahu o posílení role střední a východní Evropy ve světě

Český ministr zahraničí Tomáš Petříček získal v Polsku Jagellonskou cenu, která se uděluje za snahu o posílení role střední a východní Evropy ve světě. Informoval o tom dnes Černínský palác. Petříček je teprve druhým českým nositelem tohoto ocenění, před ním jej v roce 2017 získal bývalý český prezident Václav Klaus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy