Trump podle republikánských kongresmanů s Ruskem nespolupracoval. Nic jsme nenašli, tvrdí

ČTK ČTK
12. 3. 2018 23:50
Kampaň nynějšího amerického prezidenta Donalda Trumpa před volbami v roce 2016 nijak tajně nespolupracovala s Rusy. Tvrdí to návrh republikánské závěrečné vyšetřovací zprávy výboru Sněmovny reprezentantů pro dohled nad tajnými službami. Republikánská zpráva završí roční vyšetřování možných vazeb Trumpova týmu s Moskvou. Výbor si v rámci svého pátrání pozval desítky svědků, aby o pozadí voleb vypovídali. "Nic jsme nenašli," řekl v rozhovoru se stanicí Fox News republikánský člen výboru Mike Conaway s tím, že republikáni svou zprávu předají v úterý demokratům.
Donald Trump.
Donald Trump. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 33 minutami

Skokani budou mít po MS jen tři závody, vítězem SP je Granerud

Norský skokan na lyžích Halvor Egner Granerud se stal s předstihem celkovým vítězem Světového poháru. Mezinárodní lyžařská federace FIS dnes oznámila, že po mistrovství světa se uskuteční jen tři individuální závody v Planici, v nichž už Graneruda nemůže nikdo předstihnout.

Kvůli pandemii koronaviru byly zrušeny čtyři březnové závody SP v Norsku. FIS nakonec nenašla náhradní hostitele, pouze přidala ještě jeden závod k závěrečným dvěma v Planici. Finále seriálu se uskuteční na mamutím můstku ve Slovinsku od 25. do 28. března.

Další zprávy