Tlaková vlna v děsivém detailu. Explozi v Bejrútu ukazují dosud nejkvalitnější záběry

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
11. 8. 2020 14:48
Málokdo ve vyspělém světě unikl záběrům z libanonského Bejrútu. Při explozi ledku v přístavu v úterý 4. srpna zemřelo nejméně 165 lidí, tisíce se zranily a stovky tisíc přišly o střechu nad hlavou. V minulých dnech se na veřejnost dostalo video, kterou natočil na iPhone SE 42letý terapeut z Maďarska. Tragédie natočená v režimu zpomalených HD záběrů ukazuje dosud nejpřesnější obraz tragédie.
Výbuch v Bejrútu na dosud nejkvalitnějších HD a zpomalených záběrech | Video: Reuters
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hokejová Kometa Brno má 22 nakažených koronavirem

V hokejové Kometě Brno je 22 nakažených koronavirem z řad hráčů, členů realizačního týmu a zaměstnanců. Už v pátek byly kvůli onemocnění šesti hráčů odloženy její úvodní dva zápasy v novém ročníku extraligy. Po otestování dnes klub oznámil hromadný výskyt covidu-19.

"Bohužel z testů vyplynulo, že celkem 22 lidí z klubu je pozitivních. Další kroky budeme konzultovat s krajskou hygienickou stanicí," uvedl majitel a hlavní trenér Komety Libor Zábranský.

Brňané proto museli odložit páteční zápas 1. kola extraligy s Třincem i nedělní utkání v Litvínově. V příštím týdnu má hrát Kometa v pátek doma s Českými Budějovicemi a v neděli v Mladé Boleslavi.

Zdroj: ČTK
Další zprávy