Tlaková vlna v děsivém detailu. Explozi v Bejrútu ukazují dosud nejkvalitnější záběry

Aktuálně.cz Aktuálně.cz
11. 8. 2020 14:48
Málokdo ve vyspělém světě unikl záběrům z libanonského Bejrútu. Při explozi ledku v přístavu v úterý 4. srpna zemřelo nejméně 165 lidí, tisíce se zranily a stovky tisíc přišly o střechu nad hlavou. V minulých dnech se na veřejnost dostalo video, kterou natočil na iPhone SE 42letý terapeut z Maďarska. Tragédie natočená v režimu zpomalených HD záběrů ukazuje dosud nejpřesnější obraz tragédie.
Výbuch v Bejrútu na dosud nejkvalitnějších HD a zpomalených záběrech | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 5 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy