Strýc vévodkyně Kate zbil na ulici manželku, až skončila v nemocnici. Pohádali se kvůli drogám

ČTK ČTK
Aktualizováno 14. 10. 2017 13:55
Britská policie obvinila strýce vévodkyně z Cambridge z napadení. Gary Goldsmith zbil v noci na dnešek poblíž svého bydliště manželku, která musela být hospitalizována.
Gary Goldsmith, strýc vévodkyně Kate
Gary Goldsmith, strýc vévodkyně Kate | Foto: ČTK

Londýn - Strýc vévodkyně z Cambridg Kate Middletonové půjde k soudu. Gary Goldsmith se u něj bude zodpovídat z toho, že zbil svou manželku. Britská policie ho obvinila z napadení. 

Goldsmith zbil svou ženu v noci na dnešek poblíž svého bydliště. Udeřil ji tak, že skončila v nemocnici. Policie v sobotu oznámila, že Goldsmith byl propuštěn na kauci a že k soudu je předvolán na 31. října. Goldsmith je pro své aféry označován za černou ovci rodiny Middletonových.

Manželé se podle britského tisku v noci vraceli vozem taxi ze soukromého klubu a Julie-Ann Goldsmithová byla nalezena zraněná před jejich londýnským domem. Pár se podle serveru listu Daily Mail pohádal kvůli Goldsmithově závislosti na kokainu.

"Křičel na ni a ona mu dala facku, až mu spadly brýle. Začali s tím, když se pokoušeli odemknout dveře. On se pak otočil a levou pěstí ji zasáhl do obličeje. Ona spadla a narazila hlavou o dlažbu," řekl taxikář, který pár k domu přivezl.

Manželka prý hádku začala stížností, že muže neviděla týden, zatímco on si užíval drog s přáteli. "Myslíš si, že jsem hloupá?" hádala se podle taxikáře žena, načež Goldsmith na ni začal křičet, že je "děvka".

"Byli hrubí i na mě, chlubili se, že za taxíky dají denně 100 liber (2 900 Kč). Dovezl jsem je k domu, vystoupili a on mi zaplatil. Když došli ke dveřím, tak to začalo," vypověděl taxikář. Goldsmithová byla po hádce ošetřena v nemocnici a už byla propuštěna.

Godsmith si svou nynější ženu vzal v roce 2012, předtím byl ženatý třikrát. Známy jsou jeho aféry s drogami i to, jak se vychloubá kontakty s královskou rodinou.

Britská vévodkyně z Cambridge, manželka prince Williama a matka jejich dvou dětí prince George a princezny Charlotte, oslavila v pondělí 35 let. | Video: Reuters
 

Právě se děje

Další zprávy