Další bagrista nedostal zaplaceno. Záběry ukazují, proč to nebyl chytrý nápad

Video Video
14. 9. 2021 11:44
Hakan M., který pracoval jako bagrista v uhelném dole u tureckého města Sirnak, zlikvidoval svým strojem pět kabin nákladních aut. Dělníka prý rozzuřila hádka se strýcem, který mu údajně nezaplatil za práci.
Strýc nezaplatil synovci za práci. Muž se vyjel s bagrem pomstít. | Video: Zdroj: TikTok/xalo.yilmaz

Poté, co přiběhli ostatní dělníci, kteří pracovali v dole na svahu hory Cudi, se Hakan uklidnil a s demolicí přestal. Podle CNNturk.com došlo k incidentu v srpnu a strýc se poté se synovcem údajně domluvil.

Podobný případ se před několika měsíci udál v v desetitisícovém Blumbergu na jihozápadě Německa. Bagrista stavebních služeb tam na konci července strhal balkony novostavby Byl prý frustrovaný, protože nedostal zaplaceno od developerské firmy, s níž uzavřel kontrakt. Ta mu má podle jeho slov dlužit v přepočtu více než 127 milionů korun.

Německý dodavatel nedostal zaplaceno, tak novostavbě ze vzteku strhl balkony | Video: Reddit/u/rafij_h
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 15 minutami

Prodeje léků na předpis stouply meziročně o desetinu

Prodeje léků na předpis v Česku v období od začátku července 2020 do konce června 2021 vzrostly meziročně o desetinu na 75 miliard korun, volně prodejných léků a doplňků stravy o pět procent na 27 miliard korun. Vyplývá to z dat analytické společnosti IQVIA. Hodnoty prodejů léků na předpis jsou uvedeny v cenách výrobce bez DPH, hodnoty prodejů v kategorii volně prodejných léků a produktů pro zdravotní péči jsou naopak měřeny v koncových cenách včetně DPH.

Zdroj: ČTK
Další zprávy