Pasažérům letu z Dubaje do New Yorku se udělalo zle, letadlo je v karanténě

ČTK Zahraničí ČTK, Zahraničí
Aktualizováno 5. 9. 2018 17:18
Zhruba desítka cestujících linkového letu z Dubaje do New Yorku ve středu pocítila nevolnost, kvůli níž byl letoun společnosti Emirates na letišti odstaven mimo příletový terminál. Informuje o tom agentura Reuters. Média dříve psala o stovce lidí. Letadlo nyní prohlížejí policisté a lékaři. Podle televize CBS se představitelé aerolinek domnívají, že se cestující přiotrávili závadným jídlem. Airbus A380 přistál krátce po deváté ráno (15:00 SELČ) v New Yorku s 500 lidmi na palubě. Někteří si stěžovali na nevolnost, dispečeři proto nařídili letounu přejet na odstavnou plochu a nepovolili nikomu vystoupit do příletové haly. Podle médií incident nesouvisí s kriminální či teroristickou činností.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Letiště Václava Havla
 

Právě se děje

před 50 minutami

Policie zadržela ráno ve Varnsdorfu tři osoby, podle České televize starostu města a další dva lidi kvůli pronájmu radarů na měření rychlosti.

před 50 minutami

Basketbalisté Philadelphie a Miami drží domácí neporazitelnost

Basketbalisté Philadelphie zůstávají i nadále v této sezoně NBA před svými fanoušky neporažení. V hale Wells Fargo Center v úterý zdolali ve třináctém domácím zápase Denver 97:92. O dvě utkání kratší domácí neporazitelnost uhájilo i Miami, které zdolalo Atlantu až po prodloužení 135:121.

Výsledky NBA:

Charlotte - Washington 114:107, Miami - Atlanta 135:121 po prodl., Philadelphia - Denver 97:92, Portland - New York 115:87.

Další zprávy