Srážka vlaků v římském metru

Srážka vlaků v římském metru
Podle dostupných informací však druhý z řidičů nezastavil na červenou a v plné rychlosti vrazil do soupravy před sebou.
Společnost ATAC, která metro provozuje, zatím k události nesdělila podrobnosti. Okamžitě však uzavřela linii A římského metra.
Agenturní zprávy hovoří také o výbuchu elektrického panelu po srážce vlaků.
Vlaky jedoucí po stejné lince se střetly ve stanici Piazza Vittorio v centrální části města. Příčiny nehody se teprve vyšetřují.
Foto: www.ansa.it
15. 10. 2006 11:48
 

Právě se děje

před 41 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy