"Seberte ho, už nemůžu," řekla policii. Žena zadržela lupiče sexem na místě činu

ČTK ČTK
28. 1. 2021 20:24
Bizarní, ale účinnou metodu zvolila žena, která ve středu zadržela lupiče na bratislavské benzínce. Když na místo zločinu na dálničním tahu protínajícím bratislavské sídliště Petržalka dorazila přivolaná policejní hlídka, zjistila v jedné místnosti podezřelého muže, "kterému poskytovala sexuální služby mladá žena", napsal dnes na svém webu list Pravda s odvoláním na policejní prohlášení.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Durex

Muž podle policie přišel na benzínku a požadoval peníze. Dokonce zaútočil pěstmi na zaměstnance, kterému se však podařilo utéci a lupiče na benzínce zamkl. "Policie neupřesnila, kde se tam vzala žena, která muže do příchodu policistů zdržela poskytováním sexuálních služeb," dodal deník.

Policejní komuniké se zmínilo už jen o tom, že lupič se nechtěl nechat zadržet, a tak hlídka musela použít donucovací prostředky, než jej odvedla na oddělení. Zaměstnance benzínky museli odvézt do nemocnice k ošetření.

Orálního sexu k zdržení lupiče, čtyřiadvacetiletého Srba, využila podle televize Joj a jejího serveru Noviny.sk šestatřicetiletá Češka, která se za dosud neupřesněných okolností dostala dovnitř benzínky. Každopádně policisté našli tuto dvojici polonahou na podlaze. "Údajně první ženina slova zněla: 'Seberte ho, už nemůžu'," napsal server. Zatím podle něj zůstává záhadou, proč se žena rozhodla zdržet lupiče z hrdinství, ze strachu či za úplatu.

Každopádně dění na benzince ve slovenské metropoli upoutalo i britský bulvární tisk, který informace převzal právě s odvoláním na Noviny.sk.

 

Právě se děje

před 2 minutami

Navalnyj hlásí, že nemá cit v noze a ruce. Ukončí hladovku

Vězněný ruský oponent Kremlu Alexej Navalnyj oznámil, že ukončí protestní hladovku. Stále požaduje, aby ho prohlédl lékař, jehož si sám vybere. Nemá cit v noze a ruce.

Hladovku Navalnyj ohlásil 31. března ve snaze vynutit si náležitou lékařskou péči kvůli bolesti zad a ztráty citlivosti v nohou.

Lékaři ve čtvrtek projevili obavu o jeho život, pokud hladovku neukončí. Požádali rovněž o převoz Navalného z vězeňské do civilní nemocnice v Moskvě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy