"Seberte ho, už nemůžu," řekla policii. Žena zadržela lupiče sexem na místě činu

ČTK ČTK
28. 1. 2021 20:24
Bizarní, ale účinnou metodu zvolila žena, která ve středu zadržela lupiče na bratislavské benzínce. Když na místo zločinu na dálničním tahu protínajícím bratislavské sídliště Petržalka dorazila přivolaná policejní hlídka, zjistila v jedné místnosti podezřelého muže, "kterému poskytovala sexuální služby mladá žena", napsal dnes na svém webu list Pravda s odvoláním na policejní prohlášení.
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Durex

Muž podle policie přišel na benzínku a požadoval peníze. Dokonce zaútočil pěstmi na zaměstnance, kterému se však podařilo utéci a lupiče na benzínce zamkl. "Policie neupřesnila, kde se tam vzala žena, která muže do příchodu policistů zdržela poskytováním sexuálních služeb," dodal deník.

Policejní komuniké se zmínilo už jen o tom, že lupič se nechtěl nechat zadržet, a tak hlídka musela použít donucovací prostředky, než jej odvedla na oddělení. Zaměstnance benzínky museli odvézt do nemocnice k ošetření.

Orálního sexu k zdržení lupiče, čtyřiadvacetiletého Srba, využila podle televize Joj a jejího serveru Noviny.sk šestatřicetiletá Češka, která se za dosud neupřesněných okolností dostala dovnitř benzínky. Každopádně policisté našli tuto dvojici polonahou na podlaze. "Údajně první ženina slova zněla: 'Seberte ho, už nemůžu'," napsal server. Zatím podle něj zůstává záhadou, proč se žena rozhodla zdržet lupiče z hrdinství, ze strachu či za úplatu.

Každopádně dění na benzince ve slovenské metropoli upoutalo i britský bulvární tisk, který informace převzal právě s odvoláním na Noviny.sk.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy