Video: Čtyřnohý ochránce zahnal psa, který brutálně napadl dítě

Video Video
6. 8. 2022 7:00
Pes pana Čoua jménem Siao Paj z čínského města Šao-jang ve vnitrozemské provincii Chu-nan se stal hrdinou rodiny. Záběr kamery ze 30. července toho je důkazem. Když agresivní pes zaútočí na batole, které si na ulici hrálo se skupinou dětí a dospělými, Siao Paj zakročil.
Rodinný pes zahnal psa, který napadl dítě. | Video: Asociated Press

Statnější Siao Paj, který u pana Čoua žije sedmým rokem, vzteklého menšího  útočníka, který začal kousat dítě, okamžitě srazil. Útočící zvíře, které nakonec pokousalo dvě děti, utratili. 

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Režisér Lars von Trier má Parkinsonovu nemoc, momentálně dokončuje seriál

Přední dánský režisér Lars von Trier, známý filmy Prolomit vlny, Tanec v temnotách nebo Antikrist, trpí Parkinsonovou chorobou. V pondělí večer to oznámila produkční společnost Zentropa, kterou roku 1992 spoluzakládal.

Dle jejího vyjádření je šestašedesátiletý umělec zatím v dobrém stavu, podstupuje léčbu a dokončuje třetí řadu seriálu Království. První dvě série odehrávající se na neurochirurgickém oddělení kodaňské nemocnice uvedl v 90. letech minulého století, tu třetí nestihl natočit kvůli úmrtí představitele jedné z hlavních rolí. Představí ji až tento měsíc na Benátském filmovém festivalu. Pokud se jeho stav nezhorší, koncem roku k třetí řadě ságy poskytne "omezený" počet rozhovorů, dodala produkční společnost.

Parkinsonova nemoc je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, ve filmové branži jím trpí například herci Alan Alda a Michael J. Fox a zemřel na něj Ian Holm.

Zdroj: Variety.com
Další zprávy