Rodinná tragédie v Rusku skončila smrtí šesti lidí. Vraždil zřejmě 16letý chlapec

ČTK ČTK
18. 8. 2019 16:32
Šest lidských životů si vyžádala rodinná tragédie v obci Patrikejevo na jihovýchodě evropské části Ruska. Policie zatím vychází z toho, že pět členů své rodiny zřejmě povraždil nezletilý chlapec, který pak spáchal sebevraždu.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Jiří Just

Okolnosti případu oznámil Vyšetřovací výbor, který je ruskou kriminální ústřednou. Podle údajů výboru byli v neděli hodinu před polednem místního času nalezeni ve svém domě mrtví starší muž a starší žena, další žena ve věku 42 let a dvě čtyřleté děti. Jejich těla nesla stopy násilné smrti. Později byl u obce nalezen mrtvý 16letý chlapec.

"Podle jedné z vyšetřovacích verzí hoch nejprve zabil členy své rodiny a poté skoncoval se životem," uvedl Vyšetřovací výbor ve zveřejněné zprávě. Zástupce gubernátora Uljanovské oblasti, v níž se vesnice Patrikejevo nachází, Sergej Ljuľkov podle agentury TASS upřesnil, že chlapec byl vnukem staršího zavražděného páru.

Podle předběžných údajů 42letá žena byla zřejmě jeho matkou a dvě malé děti měla s jiným otcem. Motiv činu zatím není jasný. Rodina byla, zdá se, doposud bezproblémová, i když chudá. Matka byla nemocná a nikde nepracovala, sdělil Ljuľkov.

Podívejte se také na video: Kreml přinejmenším kryje pachatele politických vražd. Putin sám hraje o život, říká Procházková

Kdybyste v Rusku sledovali televizi, tak za týden budete mít pocit, že Putin je nejlepší vládce na světě, říká novinářka Petra Procházková. | Video: Martin Veselovský
 

Právě se děje

Další zprávy