Řidič z Litvy nenašel výstražný trojúhelník, při poruše na dálnici varoval ostatní miskou paprik

ČTK ČTK
2. 9. 2016 6:48
Litevský řidič osobního auta, kterého na německé dálnici postihla porucha, velmi netradičně vyřešil chybějící výstražný trojúhelník. Když ho mezi povinnou výbavou svého vozu nenašel, umístil na silnici jako varování ostatním řidičům misku s červenými paprikami. Policie jeho kreativitu ocenila a žádnou pokutu mu nevypsala. "Obě oči přimhouřené," uvedla policie na Twitteru. Dodala také, že trojúhelník by přece jen byl lepší. Incident se stal na dálnici A2 na severu spolkové země Sasko-Anhaltsko. Policie následně zveřejnila z události fotku, čímž se na internetu postarala o zábavu.
Foto: Spolková policie
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Při nehodě auta a malotraktoru zemřel na Domažlicku starší muž

Jednu oběť má nehoda osobního auta a malotraktoru u Záhořan na Domažlicku. Auto zezadu narazilo do malého traktoru a jeho řidiče náraz vymrštil do příkopu, na místě zemřel. ČTK o tom informovala krajská policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Nehoda se stala okolo 16:45 na silnici III/1836 u obce Záhořany. Řidič vozu Volvo ve věku 22 let jel ve směru od Záhořan na Spáňov. "Z dosavadního šetření vyplývá, ze řidič osobního vozidla zezadu narazil do vpředu jedoucího malotraktoru značky Vari, které řídil 77letý řidič. Po střetu byl řidič z malotraktoru vymrštěn do silničního příkopu. Při nehodě došlo k jeho zranění, kterému na místě podlehl," popsala Jiroušková.

Požití alkoholu a jiných omamných a psychotropních látek u řidiče osobního vozidla policisté na místě vyloučili. Okolnosti tragické nehody nyní policie vyšetřuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy