Video: Polka házela po hasičích talíře a nože. Poté skočila z balkonu

lis lis
28. 6. 2022 9:34
Čtyřiadvacetiletá žena v polském městě Jelení Gora, které leží u českých hranic, házela po hasičích talíře a nože. Poté, co zranila policistu, skočila z balkonu ve třetím patře. Díky pohotovosti místních hasičů pád přežila bez zranění.
Video: Twitter/Marlena Magdalena

Dramatická situace se odehrála na sídlišti Robotnicze poblíž centra polského města Jelení Gora. Svědkové události nejdříve zpozorovali, jak z jednoho okna padají talíře přímo na rušnou ulici. Poté, co na místo přijeli hasiči, chtěla mladá žena skočit z balkonu.

Hasiči okamžitě na chodník rozložili záchrannou matraci pro případ, že by žena opravdu skočila. Pomocí zvedáku se pak dostali k balkonu, kde se snažili ženě domluvit, aby slezla dolů. Ta se ale nepřestala hádat a házela po hasičích a policistech talíře a nože. Jednoho policistu zranila.

Pětadvacetiletá žena z balkonu ve třetím patře nakonec vyskočila. Nic se jí nestalo, protože dopadla na nafouknutou záchrannou matraci. Policisté ženě nasadili pouta a poté ji sanitka převezla do nemocnice.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 hodinami

Režisér Lars von Trier má Parkinsonovu nemoc, momentálně dokončuje seriál

Přední dánský režisér Lars von Trier, známý filmy Prolomit vlny, Tanec v temnotách nebo Antikrist, trpí Parkinsonovou chorobou. V pondělí večer to oznámila produkční společnost Zentropa, kterou roku 1992 spoluzakládal.

Dle jejího vyjádření je šestašedesátiletý umělec zatím v dobrém stavu, podstupuje léčbu a dokončuje třetí řadu seriálu Království. První dvě série odehrávající se na neurochirurgickém oddělení kodaňské nemocnice uvedl v 90. letech minulého století, tu třetí nestihl natočit kvůli úmrtí představitele jedné z hlavních rolí. Představí ji až tento měsíc na Benátském filmovém festivalu. Pokud se jeho stav nezhorší, koncem roku k třetí řadě ságy poskytne "omezený" počet rozhovorů, dodala produkční společnost.

Parkinsonova nemoc je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, ve filmové branži jím trpí například herci Alan Alda a Michael J. Fox a zemřel na něj Ian Holm.

Zdroj: Variety.com
Další zprávy