Podívejte: Tak se radoval Berdych a smutnil Federer

Podívejte: Tak se radoval Berdych a smutnil Federer
Tomáš Berdych a Roger Federer po zápase.
Vítězství nad obhájcem titulu Rogerem Federerem označil Berdychza "super zážitek", který chce ale rychle hodit za hlavu a co nejlépe se připravit na semifinále s Novakem Djokovičem.
Tomáš Berdych: "Se svým výkonem jsem velmi spokojený, protože jsem hrál velmi dobře. Měl jsem několik slabších chvilek ve druhém setu, kdy jsem přišel o podání a dal mu šanci vyhrát set."
A bylo vítězství nad Federerem jeho největším zápasem v životě? "Těžko říci. Doteď asi jo, ale doufám, že pořád může přijít ještě nějaký lepší," zdůraznil.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
30. 6. 2010 22:50

Londýn - Český tenista Tomáš Berdych se ve středu postaral o senzaci. Ve Wimbledonu porazil obhájce titulu Rogera Federera.

Ten se po zápase nechal slyšet, že ve čtvrtfinálovém duelu bojoval především s vlastní hrou, ale i s fyzickým stavem, protože jej trápily bolesti zad a nohy.

Na českém tenistovi ocenil, že dokázal využít své šance. "Hodně riskoval, hrál dobře, když potřeboval. Bylo to pro mě brutální. Vždy, když měl šanci, tak ji využil. Když měl možnost prolomit podání, hrál ty míče dobře," konstatoval Federer.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Sanders v průzkumu dále sílí, Bidenovi přebírá černošské voliče

Americký senátor Bernie Sanders si v průzkumu upevnil vedení v boji o prezidentskou nominaci Demokratické strany. Svému rivalovi Joe Bidenovi navíc přebírá černošské voliče, kteří dosud bývalého viceprezidenta upřednostňovali. Vyplývá to z průzkumu veřejného mínění společnosti Ipsos, jehož výsledky dnes zveřejnila agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
před 4 hodinami

Producent Weinstein skončil po odsuzujícím verdiktu v nemocnici

Bývalému filmovému producentovi Harveymu Weinsteinovi se cestou od soudu do vězení přitížilo a musel být převezen do nemocnice. Stalo se tak poté, co jej porota v pondělí uznala vinným ze sexuálního napadení a z lehčí formy znásilnění, za což mu hrozí až 29letý trest vězení. Dnes o tom informovala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy