Video: Kolemjdoucí knockoutoval zdrogovaného řidiče kopem jako z MMA

pru pru
26. 4. 2021 14:18
Nedělní poklidné čekání na vakcínu proti covidu-19 se v hlavním městě Albánie změnilo v dramatický zážitek. Řidič pod vlivem drog nekontrolovatelně kroužil po náměstí v Tiraně a ohrožoval své okolí. Automobil se neúspěšně snažilo zastavit několik mužů. V další aktivitě řidičovi zamezil až odvážný kolemjdoucí, který k němu skočil oknem. Incident zachytily venkovní kamery.
Odvážný kousek předvedl Albánec, který skočil oknem do automobilu, aby zastavil nebezpečného řidiče pod vlivem drog. | Video: Reuters

Na tiranském náměstí Skanderbeg, kde lidé čekali u vakcinačního stanu, řidič nejdříve nebezpečně couval s otevřenými dveřmi u svého automobilu. Někteří kolemjdoucí se v tu chvíli obávali, že se jedná o teroristický útok a řidič je chce zabít, uvedl server BBC.

Po tom, co dvaatřicetiletý muž zavřel dveře u automobilu, odvážný kolemjdoucí neváhal a skočil k němu po nohou oknem. Až poté se podařilo dalším lidem a příchozím policistům muže zpacifikovat.

Řidič ještě před příjezdem na náměstí naboural tři další auta ve městě a v době incidentu byl pod vlivem marihuany, uvedla agentura Reuters s odvoláním na tamní policii.

Celou příhodu zachytily venkovní kamery, které byly po městě instalovány kvůli konajícím se parlamentním volbám.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy