Obrazem: Farage odhlasoval a šel na kávu. Favoritem nikdo nebyl, ale teď už je

Obrazem: Farage odhlasoval a šel na kávu. Favoritem nikdo nebyl, ale teď už je
Britové rozhodují o svém setrvání v Evropské unii.
Referendum o pokračování či ukončení členství v Unii ještě ve středu nemělo favorita. Během čtvrtka už bookmakeři jasně favorizovali tábor zastánců EU.
Na snímku matka fotí dceru poté, co hlasovaly v referendu.
K urnám mohou v tomto hlasování jít mimo jiné i obyvatelé Gibraltaru.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Zahraničí Obrazová sekce, Reuters, ČTK, Zahraničí
23. 6. 2016 17:15
Referendum o setrvání Velké Británie v Evropské unii původně nemělo jasného favorita. Během volebního dne ale bookmakeři začali jasně favorizovat tábor, který chce v EU zůstat.
 

Právě se děje

před 18 minutami

Testy v Premier League přinesly jeden případ nákazy v Tottenhamu

Další vlna testování v anglické fotbalové Premier League před plánovaným restartem soutěže 17. června přinesla jeden pozitivní výsledek na koronavirus. Tottenham potvrdil, že nákaza se objevila u člena klubu, jenž neměl příznaky covidu-19.

Pozitivní test pochází z pondělního a úterního testování celkem 1197 osob. Předchozí tři vlny odběrů po návratu fotbalistů k týmovým tréninkům přinesly 12 pozitivních výsledků.

Nejbohatší soutěž světa se kvůli koronavirové pandemii nehraje od března. Do konce sezony zbývá devět kol, během dvou týdnů do restartu ligy kluby čekají ještě přípravné zápasy. Tabulku vede s obřím náskokem 25 bodů Liverpool, jemuž stačí dvakrát vyhrát, aby se po třiceti letech stal mistrem.

Další zprávy