Evropa čeká nový útok. Potkáte vojáky, můžete přijít o pas

Petr Jemelka Jiří Kropáček Petr Jemelka, Jiří Kropáček
19. 1. 2015 15:30
Grafika: Evropské země po útocích na pařížskou redakci časopisu Charlie Hebdo zpřísňují bezpečnostní opatření. Podívejte se jak.
Foto: Aktuálně.cz

Londýn - Britský ministerský předseda David Cameron po masakru v redakci francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo varuje, že se obyvatelé starého kontinentu musejí připravit na další teroristické útoky.

"Útoky jsou velmi pravděpodobné. Čelíme velice vážnému nebezpečí," řekl premiér Spojeného království v nedělním rozhovoru pro americkou televizi CBS.

Podívejte se, jaká preventivní opatření jednotlivé evropské země po teroru v Paříži přijaly.

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy