Hromadná nehoda na bavorské dálnici si vyžádala šest mrtvých a 13 zraněných

ČTK ČTK
1. 1. 2017 18:10
Při dopravní nehodě, která se udála o silvestrovské noci u bavorského města Bad Grönenbach, zemřelo šest lidí a dalších třináct utrpělo zranění. V husté mlze se srazilo jedenáct vozidel. Přesný průběh nehody policie stále vyšetřuje.
Hromadná nehoda na německé dálnici A7.
Hromadná nehoda na německé dálnici A7. | Foto: Reuters

Berlín – Šest lidí přišlo o život a dalších třináct utrpělo zranění o silvestrovské noci při hromadné dopravní nehodě u bavorského města Bad Grönenbach.

Neštěstí se odehrálo na dálnici A7 západně od Mnichova, informovala agentura DPA. Identifikované oběti pocházejí z bavorského okresu Unterallgäu.

Pět osob ošetřili záchranáři na místě, osm dalších vážněji zraněných odvezli do nemocnice. Nejméně čtyři mrtví jsou ve věku od 17 do 23 let.

V husté mlze do sebe narazilo jedenáct vozidel, z toho osm osobních automobilů a tři nákladní. Přesný průběh nehody se podle policejního mluvčího ještě vyšetřuje. Dálnice ve směru na Ulm byla až do odpoledních hodin zcela uzavřena.

Škody odhadli policisté zákona na několik set tisíc eur (miliony Kč).

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česká diplomacie bude s Čínou řešit zrušení přímé linky mezi Prahou a Pekingem

Český velvyslanec v Pekingu bude s čínskou stranou řešit příčinu zrušení přímé linky mezi hlavními městy obou zemí. Informuje o tom Deník N. "Ministr zahraniční pověřil českého velvyslance v Pekingu, aby u čínských partnerů zjistil příčinu pozastavení prodeje letenek na přímý let Peking-Praha," řekla deníku mluvčí ministerstva zahraničí Zuzana Štíchová. 

Zdroj: Domácí
Další zprávy