"Nemůžu dýchat!" Kamery zachytily dramatickou záchranu ženy z potápějícího se auta

Video Video
25. 11. 2020 10:49
Policisté z města Alliance v americkém Ohiu na služební kamery natočili dramatickou záchranu ženy, která se svým autem sjela do řeky Mahoning. Vůz se začal rychle potápět, celou akci navíc komplikoval mráz, chladná voda a dveře auta, které se nedaly otevřít. Řidičku nakonec policisté zachránili, z nehody vyvázla jen s lehkými zraněními.
Video z dramatické záchrany řidičky, která sjela do řeky v americkém Ohiu | Video: Reuters
 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 minutami

Vláda o měsíc prodloužila termín pro podání daňového přiznání

Vláda o měsíc prodloužila termín pro podání daňového přiznání. V papírové podobě ho bude možné podat do 3. května, v elektronické verzi pak až do 1. června. Na Twitteru to uvedla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Lhůtu pro podání přiznání k dani z příjmu stát prodlužoval kvůli koronavirové krizi už loni. 

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

Vláda prodloužila nulovou sazbu DPH na respirátory o dva měsíce

Vláda prodloužila zrušení daně z přidané hodnoty (DPH) na respirátory kategorie FFP2 a vyšší. Nulová sazba bude platit další dva měsíce až do 3. června. Na Twitteru to uvedla ministryně financí Alena Schillerová (za ANO). Dočasné zrušení 21procentní daně vláda zavedla na začátku února a původně měla platit dva měsíce. Chtěla tím podpořit snížení cen respirátorů při jejich povinném zavádění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy