Nekonečný tenisový příběh na wimbledonských kurtech

Nekonečný tenisový příběh na wimbledonských kurtech
... a jeho stejně proslulý soupeř John Isner
Oba vstoupili do tenisové historie: překonali rekordy v délce zápasu, setu, počtu es... a to ještě utkání neskončilo
Oba aktéři bitvy, která se už stala legendou. John Isner a Nicolas Mahut (vlevo).
Na tribunách kurtu, kam se vejde 700 diváků, se postupně shromáždily dvě tisícovky obdivovatelů maratonu.
Foto: Reuters
Reuters Reuters
24. 6. 2010 12:08

Praha - Když proti sobě v úterý v prvním kole Wimbledonu nastupovali Američan John Isner a Francouz Nicolas Mahut, zdálo se, že půjde o normální zápas. Šlo o počáteční fázi turnaje a nejednalo se ani o střetnutí hráčů zvlášť zvučných jmen. O to překvapenější pak byl celý tenisový svět, když se ve středu, kdy se dohrával zápas od stavu 2:2 na sety, maratonský duel protáhl až na bez dvou minut desetihodinovu bitvu.

---

59:59. Že vydrželi až do konce, odporuje lékařské vědě - čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 12 minutami

Na dálnici u Olomouce kvůli popraskané vozovce havarovala čtyři osobní auta a náklaďák

Kvůli nehodám čtyř osobních vozidel a nákladního automobilu policie uzavřela dálnici D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem na Olomoucku ve směru na Lipník nad Bečvou. Automobily narazily do popraskaného povrchu dálnice, který poškodily vysoké teploty, vyplývá z informací Ředitelství silnic a dálnic.

Dvě nehody se na D35 u Přáslavic staly krátce před 16.hodinou. Podle ŘSD havarovala čtyři osobní vozidla a jedno nákladní. Okolnosti nehody vyšetřuje policie a zatím nezveřejnila, jestli byl někdo zraněn. Dopravu odklání na vedlejší silnici a odhaduje, že dálnice bude zavřená do 22 hodin.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

České vojenské vozidlo v Mali najelo na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku, nikdo se nezranil, informovala česká armáda

České vojenské vozidlo v Mali v sobotu dopoledne najelo na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku, nikdo se nezranil, informovala na twitteru česká armáda.

"V sobotu 19. června v dopoledních hodinách najelo české vojenské vozidlo při plnění operačního úkolu mise Takuba na výbušninu. Všichni vojáci jsou v pořádku bez zranění. Další informace s ohledem na druh mise nebudeme sdělovat," uvedla armáda.

Zdroj: ČTK
Další zprávy