Nejen Kolín nad Rýnem a Německo. Podívejte se, kde všude vyšetřují masivní sexuální útoky

Martin Novák Martin Novák
9. 1. 2016 16:14
V Kolíně nad Rýnem byla situace nejhorší, ale násilí se odehrálo i jinde. Policie už ví o některých pachatelích či podezřelých.

Kolín nad Rýnem

Foto: ČTK

Ve čtvrtém největším městě byly násilnosti nejhorší, napadení a sexuální obtěžování v okolí vlakového nádraží nahlásila více než stovka žen. Ministerstvo vnitra dnes oznámilo, že identifikovalo 31 podezřelých. Z toho devět Alžířanů, osm Maročanů, pět Íránců a čtyři Syřany. Z 31 mužů je 18 žadatelů o azyl.

 

Právě se děje

před 30 minutami

Macháč získal na challengeru v Nur-Sultanu druhý titul v kariéře

enista Tomáš Macháč vyhrál challenger v Nur-Sultanu a na tomto okruhu získal druhou trofej v kariéře. Dvacetiletý český talent dnes ve finále v Kazachstánu porazil Rakušana Sebastiana Ofnera po téměř dvou a půl hodinách 4:6, 6:4, 6:4 a v žebříčku ATP se poprvé posune do Top150.

Svěřenec trenéra Daniela Vacka, jenž minulý týden vypadl na prvním z dvojice turnajů v Nur-Sultanu ve čtvrtfinále, si na challengeru zahrál o titul potřetí. Premiérovou trofej získal v roce 2019 v Koblenci, v loňském finále v Bratislavě neuspěl.

Ve světovém žebříčku bylo pro Macháče dosavadním maximem aktuální 166. místo, v pondělním vydání pořadí ATP by měl figurovat na 137. příčce.

Tenisový challenger v Nur-Sultanu (tvrdý povrch, dotace 156.240 dolarů):

Dvouhra - finále:

Macháč (ČR) - Ofner (Rak.) 4:6, 6:4, 6:4.

Zdroj: ČTK
Další zprávy