Muž umačkal v objetí dítě, hrozí mu pět let vězení

ČTK ČTK
17. 7. 2014 7:07
Lékař konstatoval smrt udušením. Chlapci bylo čtrnáct měsíců
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock

Washington - Z neúmyslného zabití byl ve středu v americkém městě Columbia obviněn muž, který v objetí umačkal čtrnáctiměsíční dítě svých přátel.

Sedmadvacetiletý Robert Kemp při návštěvě v domě svých kamarádů objal batole tak pevně, že přestalo dýchat. Hrozí mu pět let vězení.

Pokusy o oživení malého Jaylena Harrise byly marné, přivolaný lékař konstatoval smrt udušením. Kemp byl propuštěn na kauci 10 tisíc dolarů (200 tisíc korun). O reakci nešťastných rodičů se americká média nezmiňují.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 50 minutami

Policisté u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy

Policisté v Kunovicích u Uherského Hradiště evakuují několik stovek lidí kvůli možnému nálezu letecké pumy v průmyslovém areálu. Policie o tom informovala na Twitteru. Na místo míří pyrotechnik. Podle dostupných informací se evakuace týká areálu letecké továrny na západním okraji města. Sídlí v něm několik firem.

Koncem září si nález nevybuchlé letecké pumy z druhé světové války vyžádal v Liberci evakuaci asi 5000 lidí. Trvala zhruba šest hodin. Pyrotechnici pumu zajistili a odvezli do bezpečného prostoru k likvidaci.

Zdroj: Domácí , ČTK
Další zprávy