Last minute zájezdy nabízí levnou dovolenou v zahraničí

Adam Pešek
10. 5. 2011 14:47
S last minute zájezdy na dovolené ušetříte, pro rodinu ale nemusí být místo
Na pláži
Na pláži | Foto: Aktuálně.cz

Nabídka last minute zájezdů je sice poněkud omezená, levnější variantu letní dovolené ale budete shánět jen těžko. Všeobecně platí, že čím dříve se zájezd koná, tím méně budete platit a pokud nejste příliš vázáni konkrétními daty, jedná se pro vás o ideální variantu.

Například do oblíbeného Tuniska, kde nepokoje už před nějakou dobou ustaly, můžete na osm dní letět za cenu kolem 9 000 Kč. Navíc s plnou penzí a do čtyřhvězdičkového hotelu. Destinací, kam se podívat, je však mnohem více. Slevy postihují v podstatě všechna zahraniční letoviska Chorvatskem počínaje, Maledivami konče.

Bohužel, najít něco vhodného pro rodinu s dětmi či pro jakoukoliv větší skupinu není snadné. Obvykle last minute nabídky přicházejí s odřeknutím některého z plánovaných účastníků a šance, že jich odpadne více, je velmi malá. Často pak také musíte složit celou částku předem v hotovosti, což může řadu lidí odradit.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Zápasník Artur Omarov postoupil na olympijské hry

Zápasník řecko-římským stylem Artur Omarov se probojoval na olympijské hry. Na turnaji světové kvalifikace v Sofii porazil tři soupeře a coby finalista váhové kategorie do 97 kilogramů si jako jediný český reprezentant zajistil účast v Tokiu. Pod pěti kruhy bude soutěžit ve 32 letech poprvé.

"Jsem strašně šťastný. Konečně se mi to podařilo, po takový době," radoval se ve videopřenosu na facebooku Českého svazu zápasu po klíčovém vítězství nad Litevcem Viliusem Laurinaitisem. Na cestě do semifinále předtím porazil Damiana von Euwa ze Švýcarska a Němce Petera Öhlera. V neděli se utká o turnajové prvenství s Alexem Szökem z Maďarska.

Další zprávy