Celý Krym je bez proudu. Místním obyvatelům nefunguje ani mobilní signál

Zahraničí Zahraničí
Aktualizováno 13. 6. 2018 16:11
Na Krymu nefunguje elektřina. Informuje o tom místní agentura Kryminform, podle které dochází také k výpadkům telefonního signálu. Podle jejích zdrojů je bez elektřiny celý poloostrov včetně města Sevastopol. Informace o problémech s elektřinou potvrdila i ruská energetická společnost Kubanenergo. Ruské ministerstvo energetiky uvedlo, že příčinou výpadku je porucha v rozvodné stanice Taman v Krasnodarské oblasti. V Sevastopoli nefungují bankomaty, semafory, zavřely obchody, čerpací stanice fungují jen díky generátorům. Podle místních úřadů budou dodávky elektřiny obnoveny do tří hodin.
Krym - ilustrační foto.
Krym - ilustrační foto. | Foto: Reuters
 

Právě se děje

před 7 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy