Italský kněz při vymítání ďábla sexuálně napadl čtyři ženy a dvanáctiletou holčičku

ČTK ČTK
21. 10. 2016 18:00
Italská policie v pátek zatkla kněze ze sicilského Palerma, jenž je obviněn ze sexuálního napadení čtyř žen a 12leté holčičky během obřadu vymítání ďábla. Podle agentury AFP jde o 59letého Salvatoreho Anella, který měl pomáhat při léčení žen údajně posedlých satanem. Jeho zadržení následuje po půlročním vyšetřování, při kterém spadl do osidel policie také 52letý plukovník Salvatore Muratore. Ten čelí stejným podezřením. Oba muži skončili ve vazbě. Vyšetřovatelé zkoumají, zda obětí nebylo více.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Thinkstock
 

Právě se děje

před 1 hodinou

U Jasenné na Zlínsku se stala smrtelná autonehoda, silnice je uzavřená

U Jasenné na Zlínsku se v neděli ráno stala smrtelná dopravní nehoda. Silnice mezi obcemi Jasenná a Liptál na Vsetínsku je uzavřená, policisté v obou obcích odklánějí dopravu, sdělila zlínská policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Nehoda se stala na hlavním tahu ze Zlína na Vsetín.

"Řidič osobního vozidla při jízdě od Vsetína do Vizovic čelně narazil do stromu a s vozidlem skončil na střeše. Vozidlo začalo po havárii hořet. Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody na místě prověřují dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty," uvedla Kozumplíková. Silnice by podle ní měla zřejmě být uzavřená celé dopoledne.

Další zprávy