"Hned mi došlo, že tohle není placebo." Dobrovolník popisuje vedlejší účinky vakcíny

Video Video
12. 11. 2020 11:31
První dobrovolníci popisují své zkušenosti s vakcínou firmy Pfizer, která v minulých dnech dle prvních výsledků vykázala 90% účinnost při chránění před novým typem koronaviru. Jedním z těch, kteří se očkování v testovacím stadiu zúčastnili, byl i americký lobbista Glenn Deshields. Bylo to jako těžká kocovina, popisuje ve videu, které zveřejnila agentura Reuters.
Život v pandemii - vedlejší příznaky vakcíny | Video: Reuters
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 hodinami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.

Další zprávy