Na těchto fotkách znovu ožívá historie. Fotoeditor Aktuálně.cz vybírá nejlepší snímky

Dan Poláček Denis Chripák Dan Poláček, Denis Chripák
25. 12. 2018 8:57
Podívejte se na výběr těch nejlepších fotogalerií, které letos připravil fotoeditor Aktuálně.cz Daniel Poláček. Nahlédněte do historie pomocí unikátních snímků.

Život a smrt kolumbijského narkobarona Pabla Escobara. Anebo snímky z drsné bitvy o Mogadišo z roku 1993, podle které byl natočen slavný film Černý jestřáb sestřelen. Tyto a mnoho dalších fotogalerií jste mohli během roku 2018 najít na stránkách Aktuálně.cz. Za výběrem fotografií stojí fotoeditor Daniel Poláček. "Ve své fotoeditorské práci se snažím dávat důraz na odvyprávění jedinečných příběhů z historie. Pomocí zevrubné rešerše všech dostupných zdrojů chci čtenářům Aktuálně.cz podat ucelený obraz pojící se ke konkrétním událostem," říká. Podívejte se na výběr těch nejlepších fotogalerií, které Daniel Poláček letos připravil.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Kvůli dopravní nehodě u Ostrovačic na Brněnsku je uzavřena dálnice D1 ve směru z Prahy na Brno. Před místem nehody na 179. kilometru se začínají tvořit kolony. Vyplývá to z údajů Národního dopravního informačního centra. Dálnice je uzavřena mezi sjezdem číslo 178 u Ostrovačic a exitem číslo 182 u Kývalky. Podle informací na webu dopravní policie se na dálnici krátce před 06:00 srazila dvě nákladní auta. Kolize se obešla bez zranění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy