Foto: Přežili byste v džungli? Vojáci na extrémním kurzu přežití pijí kobří krev a jedí tarantule

Foto: Reuters
Zahraničí ČTK Zahraničí, ČTK
22. 2. 2018 9:52
Thajská provincie Čchonburí byla hostitelem vojenského cvičení Zlatá kobra. Na náročný desetidenní trénink každoročně přijíždí vojáci ze Spojených států, Thajska i dalších zemí. Pořadatelé vystavují účastníky různým krizovým situacím včetně přežívání v džungli. Podívejte se na výběr nejlepších fotografií z armádního cvičení.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Baseballisté Houstonu vyřadili Yankees a jsou ve finále MLB

Baseballisté Houstonu budou podruhé během tří let hrát Světovou sérii. Astros se dostali do finále MLB po výhře nad New York Yankees 4:2 na zápasy. Postupovou výhru trefil homerunem José Altuve.

Světová série začne v Houstonu v úterý a soupeřem vítězů ligy z roku 2017 bude při premiéře ve finále soutěže tým Washington Nationals.

Houston Astros porazili Yankees v sobotním šestém utkání 6:4. V dohrávce poslední deváté směny zajistil domácímu týmu triumf dvoubodovým odpalem za bariéru Altuve. "Nejsme ve Světové sérii díky mně, ale díky celému týmu," řekl nejužitečnější hráč série.

Podobně Astros vyhráli nad Yankees i druhé utkání série, v kterém až v druhé nastavené směně rozhodl homerunem Carlos Correa.

Zdroj: ČTK
Další zprávy