Obrazem: Hobit - Neočekávaná cesta. Fotky z premiéry

Obrazem: Hobit - Neočekávaná cesta. Fotky z premiéry
Je doslova přeplněn sochami, billboardy a reklamami, které odkazují na nový film, který se na Zélandu natáčel: Hobit - Neočekávaná cesta.
Na premiéru čekaly davy fanoušků.
Někteří přišli na premiéru filmu v originálním tolkienovském převleku.
Může za to tento muž - režisér Peter Jackson. Dnes na premiéře světu představil svůj ostře sledovaný film Hobit - Neočekávaná cesta.
Foto: Reuters
Reuters ČTK Reuters, ČTK
28. 11. 2012 12:55

Nový film režiséra Petera Jacksona Hobit - Neočekávaná cesta má premiéru v hlavním městě Nového Zélandu Wellingtonu.
Na červeném koberci před kinem Embassy Theatre se jako první objevil právě sám režisér. Prohlásil, že film dokončoval na poslední chvíli, a pochválil herce, s nimiž spolupracoval. "Stali se součástí rodiny," řekl podle deníku New Zealand Herald.
Lidé čekali také na další hvězdy filmu, včetně Cate Blanchettové, Elijaha Wooda, Barryho Humphriese a Huga Weavinga. Filmoví nadšenci přišli v kostýmech kouzelníka Gandalfa, hobita Bilba Pytlíka a dalších postav z filmu. Někteří fanoušci čekali podle deníku New Zealand Herald na příchod hvězd až dvanáct hodin. "Jestli to bude jako před deseti lety, bude to neskutečné," řekl listu Chris Hallet, který kvůli premiéře přiletěl z Austrálie a vzpomínal na slavnostní uvedení první části Pána prstenů ve Wellingtonu před deseti lety.
Předpokládá se, že trilogie se - stejně jako Pán prstenů - stane velkým mezinárodním kasovním trhákem, nehledě na zisky z prodeje reklamních předmětů či podporu turistického ruchu.

 

Právě se děje

Další zprávy