"Rozumím plánu, jak obnovit velikost Ameriky." Setkání Trumpa s Babišem v obrazech

Andrej Babiš na návštěvě Spojených států.
Andrej Babiš do Bílého domu dorazil kolem 13:45, tedy 19:45 středoevropského času.
Přijela s ním také jeho manželka Monika Babišová.
...
"Rozumím plánu, jak obnovit velikost Ameriky," připomněl český premiér hlavní Trumpovo politické heslo. "Já chci totéž učinit s Českou republikou," dodal.
Foto: Reuters
Zahraničí ČTK Zahraničí, ČTK
Aktualizováno 7. 3. 2019 23:47
Český premiér Andrej Babiš je na třídenní návštěvě Spojených států. Ve čtvrtek večer středoevropského času se v Bílém domě sešel s prezidentem USA Donaldem Trumpem. Ten při přijetí pochválil Česko jako inovativní zemi, která je schopna dobře bojovat proti kybernetickým hrozbám. Bohatý program má ale český premiér už od příletu. Během středy, prvního dne oficiální cesty, stihl například vidět basketbalový zápas NBA nebo navštívit Americkou obchodní komoru. Podívejte se na snímky z premiérovy cesty v naší galerii.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 2 minutami

Vlak u Nymburka srazil člověka. Železniční provoz je omezen

Osobní vlak ve čtvrtek ráno srazil na železniční trati mezi Nymburkem a Poděbrady člověka. Provoz vlaků v uvedeném úseku byl zhruba hodinu zastaven, od 6:30 jezdí vlaky po jedné koleji. Na webu to uvedly České dráhy. Za místem nehody ale mohou vlaky nabírat zpoždění mezi deseti až 20 minutami. Nehoda se stala před 05:30 a omezení se dotklo dálkových i regionálních vlaků.

Další zprávy