Foto: Kamery v Salisbury zachytily dva Rusy v den, kdy byl otráven Skripal

Foto: Kamery v Salisbury zachytily dva Rusy v den, kdy byl otráven Skripal
Britští vyšetřovatelé zveřejnili snímky z 4. března z města Salisbury. Jsou na nich Rusové Alexandr Petrov a Ruslan Boširov.
Oba jsou podezřelí z pokusu o otravu bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala.
Snímky pocházejí z pouličních kamer...
... nebo z metra.
Foto: Reuters
Zahraničí Zahraničí
5. 9. 2018 14:26
Britští vyšetřovatelé zveřejnili snímky z pouličních kamer ve městě Salisbury, na kterých jsou vidět dva Rusové Alexandr Petrov a Ruslan Boširov. Oba jsou podezřelí z pokusu o otravu bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julije.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Junosť Minsk obhájil titul v běloruské hokejové lize

Hokejisté týmu Junosť Minsk obhájili titul v běloruské lize a získali právo účasti v nadcházejícím ročníku Ligy mistrů. V pátém finále zdolali doma Salihorsk 3:2 v prodloužení a ovládli sérii 4:1 na zápasy. Běloruská liga jako jediná z hokejových soutěží pokračovala i při současné pandemii koronaviru.

O zisku devátého titulu v historii pro Junosť rozhodl v čase 67:54 obránce Vladislav Jerjomenko. Obhájce titulu tak navázal na triumfy i z let 2004 až 2006, 2009 až 2011 a 2016. Junosť zaplnila poslední volné místo v Lize mistrů po ročník 2020/21, kde budou startovat i tři české kluby - Liberec, Třinec a Sparta.

Přehled účastníků hokejové Ligy mistrů pro ročník 2020/21:

Frölunda, Lulea, Färjestad, Rögle, Skelleftea (všechny Švédsko), Curych, Zug, Davos, Ženeva, Biel-Bienne (všechny Švýcarsko), Kärpät Oulu, Lukko Rauma, Tappara Tampere, Ilves Tampere (všechny Finsko), EHC Mnichov, Mannheim, Straubing, Eisbären Berlín (všechny Německo), Bílí Tygři Liberec, Oceláři Třinec, Sparta Praha (všechny ČR), Salcburk, Bolzano, Vídeň (všechny EBEL), Aalborg (Dánsko), Banská Bystrica (Slovensko), Cardiff (Velká Británie), Grenoble (Francie), Stavanger (Norsko), Tychy (Polsko), Junosť Minsk (Bělorusko), SönderjyskE (vítěz Kontinentálního poháru).

Zdroj: ČTK
Další zprávy